Slaptas ginklas kovoje su nusilpusiu imunitetu

Slaptas ginklas kovoje su nusilpusiu imunitetu

Peršalimas niekaip nepalieka Jūsų ramybėje? Nerimaujate, kad vaikas iš darželio parneša vieną ligą po kitos? Nespėjate atsikelti, o jau jaučiatės pavargę? Negalite pakęsti, kai ant lūpų vis puikuojasi pūslelinė? Deja, bet dažnai visas šias problemas apjungia vos du žodžiai – nusilpęs imunitetas. Džiugu, kad galime išvengti didelės dalies sveikatos sutrikimų, tik reikia apmokyti „slaptąją organizmo policiją“ tinkamai reaguoti į vidinius ir išorinius priešus, nusitaikiusius į Jūsų imunitetą.

Už ką atsakinga „slaptoji Jūsų organizmo policija“?

Slaptąją organizmo policiją galime palyginti su įprasta policija. Visi norime jaustis saugūs, todėl rakiname namų duris, mašinas, apdraudžiame turtą, neleidžiame vaikams vaikščioti vieniems ir pan. Kai nepavyksta apsisaugoti ir patenkame į bėdą skambiname „112“ ir tikimės skubios pagalbos čia ir dabar, tačiau ne visada gauname tai, ko norėtumėme.

Panašiai yra ir su „slaptąja organizmo policija“, tik ji mus saugo kiekvieną akimirką – imuninės sistemos atsakomybė beprotiškai didelė, nes jituri sulaikyti bet kokią iš išorės į vidų patekusią infekciją. Be to, „slaptajai organizmo policijai“ tenka kovoti ir su organizmo viduje atsiradusiais išdavikais – iš pradžių juos sunku atpažinti, jie paslapčia greitai dauginasi ir kelia didžiulį pavojų organizmo saugumui. „Specialios policijos ląstelės“ turi nuolat kursuoti po visą organizmą, tikrinti esamą padėtį ir kovoti su puolančiais priešais.

„Slaptoji organizmo policija“ tinkamai apginti organizmą gali tik tuo atveju, jei turi pakankamai jėgų, yra tinkamai paruošta ir nuolat apmokoma. Bioflavonoidai – tai aktyviosios medžiagos, kurios susijungę su vitaminais A, C, D3, patenka į žmogaus kūną ir kaip greitojo reagavimo būrys atskrieja imunitetui į pagalbą net ir kritinėje situacijoje.

Kodėl vienų „slaptoji organizmo policija“ dirba pavyzdingai, o kitų vangiai?

Priežasčių, kodėl slaptoji organizmo policija gali dirbti ne taip, kaip norėtųsi gali būti nemažai. Galbūt Jūs kasdien savo organizmui keliate didelius išbandymus su kuriais jis nepajėgus susitvarkyti: išgyvenate daug streso, pakankamai nepailsite, vartojate antibiotikus, laikotės dietos ir pan. Tačiau paprastai viena iš svarbiausių nusilpusio imuniteto priežasčių – per mažas vitaminų ir tinkamų antioksidacinių medžiagų vartojimas. Tiksliau, Jūsų „slaptajai organizmo policijai“ reikia tinkamo maisto tinkamu laiku.

Kada „slaptosios organizmo policijos“ darbas sutrinka labiausiai?

Turbūt girdėjote apie šeimos ar karjeros krizę? Ne paslaptis, kad „slaptoji organizmo policija“ taip pat turi tam tikrus krizinius laikotarpius. Yra du pagrindiniai gyvenimo etapai, kada slaptoji policija ima dirbti vangiau nei įprastai. Pirmasis – tai vaikystė iki apytiksliai 10 metų, kai imunitetas dar formuojasi (galutinai imunitetas susiformuoja apie 16-uosius metus). Kitas laikotarpis, kai sukanka 50 metų – vyresnio amžiaus žmonių imunitetas silpsta greičiau. Šių amžiaus grupių žmonėms būtina galvoti apie ištisą imuniteto stiprinimo programą.

Išbandytas ginklas kovoje su peršalimo ligomis

Turbūt jau supratote, kad stiprus imunitetas yra mūsų geros savijautos pagrindas. Jeigu siekiate pavyzdingiausio Jūsų „slaptosios organizmo policijos“ darbo, rinkitės pažangiausius jos tobulinimo metodus. „Citromix“ greipfrutų sėklų ekstraktas pasižymi didžiausiu rinkoje bioflavonoidų kiekiu (1200 mg/100 ml), taip pat josudėtyje rasite svarbiausius vitaminus imunitetui: A, C ir D3. Šis išskirtinis derinys paverčia Citromix vienu stipriausių antioksidantu visoje gamtoje. Jis tarsi natūralus organizmo pagalbininkas, kuris ypač reikalingas esant nepalankiems orams, netinkamai mitybai, nusilpus organizmui, siaučiant virusams, esant peršalimui ar sergant aplinkiniams. „Citromix“ gali būti vartojamas kasdien tam, kad palaikytume sveiką organizmą.

Ar  žinojote, kad:

  • Greipfrutų sėklų ekstrakto efektyvumą užtikrina bioflavanoidų kiekis, kuo jų daugiau, tuo produktas efektyvesnis.
  • Šis ekstraktas ne tik stiprina imuninę sistemą, bet ir veikia apie 800 bakterijų štampų ir 100 rūšių grybelių.
  • Produktas dažnai vadinamas natūraliu antibiotiku, kuris yra arčiausiai gamtos.
  • Labiausiai mokslininkų tyrinėtas ir įrodytas greipfrutų sėklų ekstraktas, ekstrakto poveikis yra antioksidacinis.

Taigi, kasdien vartojamas „Citromix“ užtikrins pavyzdingą „slaptosios organizmo policijos“ darbą ištisus metus, padės išvengti stiprių atakų ir leis tiesiog mėgautis gyvenimu.

Citromix – stipraus imuniteto draugas!